Moderatorja dhe artistja Rudina Dembacaj ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”, ku për herë të parë foli për lidhjen e saj me Mark Frrokun, si u njohën dhe planet për martesë. Rudina u shpreh se është shumë e dashuruar dhe në të ardhmen e sheh edhe martesën, por aktualisht janë të fokusuar tek puna dhe po shijojnë lidhjen.

Rudina tregoi se ajo është prezantuar me fëmijët e Markut dhe Marku gjithashtu me vajzën e saj, Viktorian. E pyetur nëse do e bëjë Viktorian me motër ose vëlla, Rudina pranoi se e dëshiron këtë gjë. “Po, do ta kryej edhe këtë”, u përgjigj Rudina./Xing.al