Plot tre muaj më parë, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra prishën fejesën e tyre, një ndarje që bëri shumë bujë tek publiku shqiptar.

Gjatë kohës që ata ishin bashkë, Seldi dhe Mimoza, të dy këngëtarë, publikuan shumë bashkëpunime të suksesshme, të cilat morën shumë famë e klikime në Youtube.

Por tani që janë ndarë si një çift, Mimoza dhe Seldi i kanë shkëputur edhe marrëdhëniet e tyre të punës.Seldi ka vazhduar me jetën e tij dhe ai e ka zëvendësuar tanimë Mimozën me modelen e njohur shqiptare, Keisi Medini.

Ata kanë postuar disa foto bashkë në Instagram, duke lajmëruar se do të sjellin një bashkëpunim shumë shpejt.