Ajo është një bukuroshe zeshkane e njohur për figurën e saj mahnitëse.

Dhe Sofia Felipe, 22 vjeqare ka treguar se si i mban ajo format fantastike, sic ka punuar të enjten me trajnerin e saj personal në Regents Park në Londër.

Ish ylli i Beach ka treguar pasuritë e saj të bollshme në një seri të palestrës./e.e