Reperi i njohur me famë botërore, Eminem, është shumë i pëlqyer dhe i dëgjuar nga publiku. Këngët e tij kthehen në hite të menjëhershme dhe së fundmi një ndër reperet më të suksesshme shqiptare, ka shprehur hapur pëlqimin që ka ndaj tij.

Bëhet fjalë për Taynën, e cila përmes një postimi të bërë në Instastory, ka bërë të ditur se i dëgjon shumë këngët e reperit. Specifikisht ajo po dëgjonte këngën e re të Eminemit ‘You gon’ learn’. ‘Dashuri bre’, ka shkruar Tayna në postimin e saj, shoqëruar nga emoji me zemra.