Angazhimet e saj s’kanë të mbaruar edhe pse vera kaloi. Megjithatë reperja Tayna gjen kohë edhe për veten.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga shtrati dhe duket shumë provokuese.Reperja është në përfundim të projektit të saj më të ri muzikor I cili pritet të dalë së shpejti.