Eni Çobani, tashmë një personazh shumë i njohur për publikun, nuk ka ngurruar t’ja shprehë publikisht dashurinë burrit të saj. Në një postim në Instgram, avokatja është shprehur se e do shumë dhe se është një bashkëshort dhe baba i përkryer.

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe me gjithe te mirat e kesaj bote Ave. Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone.”, shprehet Eni Çobani në postimin e saj, teksa publikon edhe një foto me burrin.