Modelja tashmë e njohur ndërkombëtarisht, Oriola Marashi rrëmben gjithmonë vëmendjen me fotot e saj provokuese. Kësaj radhe një fans ‘i çmendur’ i modeles, i shkruan mikeshës së Oriolës, Kejvinës se ka tre dëshira.

“Të bëj foto me Zef Begën, të puth njëhër n’ballë Arjan Çanin dhe të shtrëngoj kofshën e Oriolës”- i shkruan ndjekësi Kejvina Kthellës, e cila e ka ndarë menjëhërë këtë postim, duke etiketuar mikeshën e saj.

“Je e imja…ok?”- i shkruan ish-velina e Xing, ndërkohë që Oriola Marashi e ripostuar me mbishkrimin: “Kejvina Kthella oh zot çer përgjigjesh”.