Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ibizas.

Tifozja e Milanit ka çmendur fansat e saj dhe mbi të gjithë tifozët kuqezi me fotot seksi që ka postuar sëfundmi me bikini.