Prej disa orësh në mediat rozë qarkullon lajmi lajmise aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks.

Dyshohet se shkak për këtë ndarje është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë. Identitetin e të cilit për arsye privatësie, mediat nuk e kanë zbuluar, por nga ajo çfarë thuhet është problematik.

Mirëpo, duket ky lajm nuk e ka shqetësuar fare aktoren, e cila pak më parë ka publikuar në ‘InstaStory’ një foto ku shfaqet duke shijuar xinxife dhe një gotë alkool.

Nuk dihet nëse Rudina e ka postuar këtë foto për t’i dhënë mediave një ‘mesazh’ apo tregon që me të vërtetë nuk i bëjnë përshtypje këto lajme.

,