Angela Martini është një nga modelet shqiptare më të njohura në botë. Pavarsisht karrierës së sja të suskeshme ajo është shkëputur nga mediat për momentin dhe po shijon martesën. E lumtur, Angela shihet teksa poston foto nga vende të ndryshme të botës me bashkëshortin e saj, miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Mirëpo Angela e ftuar në emisionin më të ri në “Vip club ka rrëfyer tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot.

“Dashuria, njerëzit që dua dhe ëndrrat,”- dëgjohet teksa shpehet Martini në videon e publikuar në rrjetet sociale.