Julia Rose dhe Lauren Summer s’do të kenë më shanse të shikojnë një ndeshje bejsbolli në stadium në Amerikë.

Dy modelet që kanë pushtuar Instagramin ndër vite me foto të nxehta, gjithashtu edhe nudo – kanë shfaqur gjoket në publik në tentim për ta hutuar lojtarin, Gerrit Cole, raporton Gazeta Express.

Megjithatë, ato nuk e kishin ditur se një veprim i tillë, do t’i përjashtonte përjetë nga MLB (Major League Baseball).

Lajmin e ka bërë të ditur vet modelja e njohur, Julia Rose, që ka publikuar njoftimin e MLB në llogarinë zyrtare në “Twitter”.

Tregojnë gjokset në stadium dhe hutojnë lojtarin, MLB i përjashton përjetë! on Vidnews.