Dyshja e njohur e Showbizit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm para pak kohësh. E ftuar në emisionin “Rreze dielli”, Jonida theksoi faktin që është beqare duke pranuar kështu tërthorazi ndarjen nga aktori.

Pas ndarjes së tyre, “Panorma Plus” shkruan se Romeo ka nisur një lidhje të re me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami. Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kështu kanë nisur aludimet për një romancë të mundshme.

Gjithsesi këto mbeten thjesht aludime, përderisa lajmi ende nuk është konfirmuar dhe presim një reagim nga Romeo dhe Sara.