Modelja që aktualisht ka rolin e velinës në emisionin “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto me bikini. Belinda Dragoti shihet në Tropojë mbi një varkë.

Ajo që bie në sy është se ylli i televizionit është më bikini dhe më flokët gërsheta, gjë që me siguri ka rënë shumë në sytë e qytetarëve të Tropojës.

Foto e publikuar nga Belinda
Modelja aktualisht po merret me xhirimet e filmit më të ri të Ermal Mamaqit, arsye kjo pse ndodhet në Tropojë.