Një australian ka vënë bastin më të çmendur ndonjëherë. Ai ka hedhur 3.000 dollarë australianë në bast që kombëtarja e Kroacisë, do ta fitojë Kampionatin Botëror “Rusia 2018”

Një australian ka vënë bastin më të çmendur ndonjëherë. Ai ka hedhur 3.000 dollarë australianë në bast që kombëtarja e Kroacisë, do ta fitojë Kampionatin Botëror “Rusia 2018”.

Nëse Kroacia do të shpallet kampione bote djaloshi nga australia do të fitojë plot 22.500 dollarë australianë.

Jo vetëm që ka vënë bast por edhe ka bërë tatuazh në shpatull Kupën e Botërorit dhe skuadrën fituese Kroacinë./Shqiptarja.com/ 

Guys Bets On Croatia To Win The World Cup ????

Fool proof or idiotic? ???? ? HowToBasic & Jeffabel and Friends

Gepostet von SPORTbible am Mittwoch, 11. Juli 2018