Koncertet e Lady Gaga nuk mund të kuptohen pa performancat e guximshme, që karakterizojnë këngëtaren. Duket se koncerti i radhës i yllit të Pop-it nuk ka shkuar ashtu siç duhet, të paktën në një pikë të tij.

Teksa po performonte në Las Vegas në Park MGM, një fans u ngjit në skenë dhe mori Gaga-n në krahë, ndërsa artistja nuk e ndali aspak këngën, por vijoi në krahët e fansit. Në një moment i panjohuri ra nga skena bashkë me Lady Gaga-n, por për fat të mirë nuk asnjëri prej tyre nuk u lëndua. (TemA)