Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca nuk harron që të bëjë video dhe foto provokative në Instagram

Pas suksesit me këngën e saj më të re, “Boll u bo tuj vujt”, Luana pati një udhëtim nëpër vende të ndryshme turistike, ku u tha se ishte me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj.

Shikoni videon e fundit me të cilën ajo provoki dhe ndezi rrjetin: