Moderatorja Luana Vjolla do të rinisë emisionin e saj “Shiko kush luan” në Top-Channel.

Luana ka postuar një video në Instagramin e saj, ku bashkë me bashkëmoderatorët Florian Binajn dhe Rezart Veleshnjën duke rregulluar skenën.

“Bletat punëtore e bënë gati skenën. Di t’ju them që nuk duhet ta humbisni për asnjë arsye !!! Edhe pse e di qe mezi po prisni dhe ju njesoj si unë,”-shkruan Luana.

Emisioni i saj pritet të kthehet shumë shpejt në transmetim, por tashmë me risi aktorin Rezart Veleshnja.

VIDE