Ky është momenti tronditës kur një auto-shkollë përplaset nga një tren në jug të Kinës.

Në pamjet filmike do të shihni se si makina kalon me të kuqe dhe më pas përplaset nga treni.

Deri më tani nuk janë raportuar viktima dhe policia lokale po heton rastin dhe është vënë në kërkim të shoferit pasi është larguar nga vend ngjarja.j.j