Demi Rose është një nga modelet e Instagramit më e pëlqyer nga brezi i ri. Ajo numëron me me miliona ndjekës nga e gjithë bota dhe shkak për këtë janë poza e nxehta që modelja publikon në llogarinë e saj në internet.Bukuroshja 23 vjeçare nuk le për asnjë çast pa treguar format e saja trupore duke nisur që nga topless dhe n udo gjithmonë rrjete sociale.

Por së fundmi ajo është shfaqur në rrugët e Ibizës më një fustan pak sa të çuditshëm. Duket sikur është thuajse e zh veshur, pasi fustani është i çarë në të dyja anët dhe si gjithmonë dekolteja është shumë e hapur. “Më vjen keq, i dashuri jot po më shikon”, shkruan modelja britanike krahas videos, pasi me të vërtetë të gjithë sytë janë tek ajo.

 

View this post on Instagram

 

I’m sorry your boyfriend is looking…

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on