Gazetari Mustafa Nano e kishte paralajmëruar ish deputetin Ervin Salianji se do të dënohej me burg, me inskenimet që kishte kryer me çështjen “Babale”.

Të ftuar të dy në emisionin “Opinion”, Nano i drejtohet Salianjit se ishte duke u përdorur nga PD-ja dhe se do të shkonte në burg.

Ervin Salianji, u dënua nga Gjykata me 1 vit burg.

Sipas gjykatës, Salianji akuzohet për kallëzim të rremë. (TemA)

Po të përdorin, ooo ko*qe kandari…do shkosh në burg

Po të përdorin, ooo ko*qe kandari…do shkosh në burg

Gepostet von Rilindje.Net am Mittwoch, 18. Dezember 2019