Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi mbetet një nga më të komentuarat e showbizit e sidomos së fundmi pas fotove të saj në një hotel që shkaktuan shumë bujë.Pas atyre fotove, Genta deklaroi se do e mbyllte Instagramin, por nuk e bëri duke vazhduar të postonte rrallëherë e jo më foto provokuese.Por ish-banorja seksi është rikthyer dhe dje ka publikuar një video ku shihet me Xhani Demikën, menaxherin e VIP-ave që njihet për jetën luksoze.

Në videon e ruajtur nga “intv.al” Xhani shihet duke i derdhur vodkën në gjoks Gentës teksa ajo kërcen në një pub.j.j