Gazetarja e njohur Rudina Demneri, e njohur si Paloma, e ftuar në “Ftesë në 5”, dha lajmin e bukur se vitin tjetër ka në plan të bëjë një tjetër beb.

Paloma tregoi se do ja plotësojë dëshirën vajzës së saj e cila i kërkon një motër ose vëlla.

“Në 2020-ën do e pranoj propozimin për të pasur një beb tjetër. Kërkesa ishte nga vetë vajza ime, e lashë dhe thashë ska gjë. Por këtë vit që vjen do ia plotësoj dëshirën. Nëse Zoti e ka shkruar do bëhem nënë sërish”, u shpreh Paloma.