Prej disa ditësh është folur gjatë në mediat rozë për ndarjen mes këngëtares Ronela Hajati dhe Young Zerkës.

Në një intervistë Zerka rrëfeu se me Ronelën ka përfunduar çdo gjë dhe se e kishte shumë xhan.

Megjithatë i ftuar sot në emisionin ‘Trokit’ me Ermal Peçin, Zerka ka çuditur publikun teksa ka thënë që vazhdon akoma të jetë i lidhur me Ronelën.

’Më ka mërzitur shumë se është bërë si telenovelë’ ka rrëfyer këngëtari teksa është përgjigjur për ndarjen mes tyre.

’Në çfarë episodi jemi kanë dalë tirat ‘The End’ e pyet Ermali.

‘Jo mo akoma s’kanë dalë tritat.Ke parë ti kam nxjerrë unë gjë titra.Historia vazhdon. Ne me Ronelën na lidhin shumë gjëra,ajo është shumë e talentuar’ është shprehur Zerka.

’Ata janë bashkë dhe s’ka çfarë ju duhet juve. Jeta vazhdon ‘ ka thënë Ermali ndërsa Zerka nga ana tjetër e ka pohuar.