Të fundit


a href="http://bit.ly/2XRzvCZ">
Nga Albert P. Nikolla Ka një njollë të zezë që duket si metastazë në trupin e brishtë të shoqërisë kosovare...

Aktualitet

Politikë

Këndvështrim

Sheshi tek “Medreseja” i kthehet qytetarëve, Veliaj: Për 100-vjetorin e Tiranës...

Për vite me radhë, kur dikush të thoshte: ‘Takohemi te “Medreseja”’, nënkuptoje një vend-parkimi makinash, që bllokonte trafikun dhe pengonte kalimtarët. Nga sot, hapësira...

Grenell në Beograd: Fushata për tërheqjen e njohjeve të ndalet, taksa...

“Fushata për tërheqjen e njohjes së pavarësisë së Kosovës duhet të ndalet – taksa duhet të hiqet”. Ky ka qenë mesazhi kryesor që ka...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

Autoktonët