Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar dhe mesazhin e ndjeksit e ka shpërndarë me të gjithë fanstat në “Instastory”.

“Prsh si jeni, a jeni mire? A jeni për lidhje serioze?”-shkruan fansi këngëtares.

Por nuk ka munguar as një përgjigje ironike nga ana e Gjystes : E kam një lidhje serioze që 26 vjet dhe dy fëmijë. Faleminderit, ndërsa bisedën e ndarë në instastory, e ka shoqëruar me shkrimin: Ç’ka s’shef njeri n’rrijete socijale! Lidhje serioze!!, ku dhe duket e çuditur nga propozimi i ndjeksit.

Postimi i Gjyste Vulës
Rrjetet sociale po përdoren masivisht dhe shumë herë janë kthyer dhe në shqetësim për të famshmit, kjo pasi ndjeksit e rrjeteve sociale shumë herë shkruaj mesazhe shqetësuese.