Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive, pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, Armina është komentuar shumë nga fansat e saj për kilet e shtuara.Madje ka pasur edhe nga ata që kanë aluduar për një shtatzëni të mundshme.

Mirëpo, ditën e sotme ka qenë vetë bukuroshja që ka hedhur poshtë zërat.

Armina ka publikuar në Instastory një foto ku tregon se fajin e ka ushqimi.

‘Jo shtatzënë, thjesht hëngra mirë’, shkruan në foto.

Kujtojmë që vitin e ardhshëm Mevlani ka paralajmëruar një super dasmë me partnerin e saj Shkëlzen Berisha.