Isida Mollaymeri është padyshim një nga balerinat më të mira shqiptare.

Balerina e njohur, pjesë e trupës së baletit në “Dancing with The Stars” së fundmi ka sfiduar natyrën.

Ajo ka postuar në Instgram disa imazhe ku shfaqet me bikini në dëborë e mbuluar vetëm me peliçe , taka dhe kapele dhe shfaqet duke buzëqeshur duke lënë përshtypjen se nuk ka të ftohtë fare.

Përveç kësaj në disa foto shfaqet dhe e zhveshur fare me një pëliçe pa mëngë dhe më një shall në kokë.