Një çift që po bënte se ks në ujë u detyruan të dilnin në breg pasi policia mbërriti në plazh.

Çifti kishte hyrë në ujërat e liqenit Fairport Park në Ohajo të SHBA-ve, në atë që mendonin se po kalonin një moment privat.

Ata u kapën në kamera duke kryer mar rëdhënie se ksuale, ndërsa pak metra larg tyre kishte fëmijë që luanin.

Një oficer policie mbërriti në breg dhe u kërkoi atyre të dilnin nga uji.

Njeriu që filmoi spektaklin, Jezuin Medina, mund të dëgjohet duke thënë ‘uh-ho’.

‘A po shihni atë që unë po shoh?

Duke postuar pamjet në Facebook, Medina tha: “Të shtunën, ndërsa isha në Parkun e Fairportit duke shijuar një ditë me diell me fëmijët, vura re një çift duke bërë disa lëvizje të çuditshme në ujë. Gruaja më pyeti: po sheh atë që po shoh? Kjo është kaq e turpshme”.

Nuk është e qartë nëse janë ngritur akuza ndaj tyre, shkruan “Sun”, por nëse sillen në gjykatë dhe dënohen, çifti mund të përballet me një dë nim të as hpër.

Për të parë videon kliko