Bëhet fjalë për shenjën e Peshqve. Sipas astrologes Meri Shehu dikush po ndikon keq në gjendjen tuaj financiare.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu:

Dashi
Sot do keni nje mundesi per te provuar vertetesine e ndjenjave ne nje lidhje errotike apo do vihet ne prove marredhenia juaj ne cift.

Demi
Mund ta ndjeni veten disi te lodhur ne pune dhe nen ndikimin e nje eprori qe ju dominon me ashpersi me vendimet dhe menyren e sjelljes me ju.

Binjaket
Nje shok apo nje i dashur do sillet ne nmenyre te cuditshme me ju duke ju dhene ndjesine qe nuk do jete besnik apo nuk do keni ecuri ne lidhjen tuaj.

Gaforrja
Do keni perballje me nje person mashkull ne lidhje me karrieren apo me jeten tuaj personale sidomos nese jeni ne momente ku doni dicka serioze.

Luani
Nje mashkull do futet ne jeten tuaj duke e bere rrremuj situaten dhe duke ju ngaterruar te gjitha planet apo udhetimet tuaja si edhe lidhjen personale.

Virgjeresha
Sot do kuptoni sa shume mund te zhgenjeheni nga nje person i afert dhe qe e keni adhuruar Do ta nxirrni nga jeta juaj pergjithmone por shpirterisht do ndjeni keq.

Peshorja
Nese jeni te martuar do kaloni nje moment krize dhe sprove ne marredhenien tuaj Perpiquni te mos ndikoheni nga kujtimet e se kaluares apo nga personat qe ne te kaluaren ju kane bere keq.

Akrepi
Ne lidhje me puenen do kaloni nje sprove apo nje lodhje karmike Kujtime te se kaluares apo nje mashkull qe ju ka bere keq me puenen mund tju beje pesimist.

Shigjetari
Ne jeten tuaj errotike do rikthehet nje person qe nuk duhet te bente me pjese ne jeten tuaj Kjo do ju lendokj por nuk do ju lejoj te beni as njohje te reja.

Bricjapi
Ne familje do keni ndonje vizitor qe nuk do beje gje tjeter vetem se do ju merzisi apo do ju zhgenjej me prezencen e tij krjetesisht ndryshe nga cfarre e prisnit.

Ujori

Mund te mos e lini veten peng e lajmeve te kqija apo veprimeve te cilat ju kujtojne dike qe e keni inat apo do donit tashme ta nxirrnit nga jeta juaj.

Peshqit
Do keni nje perkeqesim ne ceshtjet ekonomike dhe ato personale. Dikush po ndikon per keq ne ekonomine tuaj duke ju marre me shume dhe pa kuptuar.