Gjoksi, gjoksi dhe vetëm gjoksi!

Rashel Kolaneci ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtë dhe sutjena që dukeshin të vogla për gjoksin e saj.

Bukuroshja kësaj foto seksi ia la edhe një shkrim.

Ajo tha se njeriu duhet t’i besojë vetës, pasi energjia nuk gënjen asnjëherë.