Balerina shqiptare e cila po vazhdon karrierën në Itali Klaudia Pepa erdhi shumë sensuale në videoklipin e fundit të reperit Getoar Selimit, ‘Amante’.

Kërcimi i saj ishte shumë provokues, sensual dhe u pëlqye nga të gjithë.

Dhe këtij kërcimi nuk mund ti shpëtonte pa u vlerësuar dhe nga ish bashkëshorti i saj Albi Nako.

Ai ka komentuar në videon e saj në Instagram, me dy emoji duartrokitjesh, duke e përgëzuar kështu për këtë kërcim mjaft profesional.

Por fansat e balerinës nuk e kanë lënë me kaq. Në disa komente ata kanë etiketuar koreografin dhe e pyesin nëse ka ndonjë gjë për të shtuar për pamjet spektakolare që pa.

“Albi Nako a ke ndonjë gjë për të shtuar”?, i shkruan një komentuese ndërkohë që një tjetër shkruan: Po të shkon lëng goja!”.

Kujtojmë që nuk është hera e parë që Albi Nako jep vlerësim pozitiv për ish bashkëshorten e tij edhe pas ndarjes së tyre.

Siç është shprehur dhe më herët Alba marrëdhënie e tyre ka mbetur në terma shoqërorë.