Trendit më të ri të rrjetit social “Instagram”, ku ndjekësit kanë mundësi të bëjnë pyetje dhe më pas përgjigjet të postohen në “Instastory”, duket se ka fiksuar edhe VIP-at shqiptarë.

Kësaj loje i është bashkuar edhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia, e cila ka nisur që të postojë përgjigjet që i kanë bërë fansat e saj.

Janë pyetje nga më të ndryshmet që nga jeta e saj private ashtu edhe personale, por ajo që ra në sy është një dëshirë që ka shprehur një ndjekës i Encës.

“Një nga ëndrrat e mia më të mëdha është të shoh thithkat e tua. Kur do të na i tregosh të lutem?”, i shkruan fansi. Këngëtarja nuk ka ngurruar që t’i kthejë përgjigje. Ajo në fakt nuk i ka treguar ndonjë foto, por ka vizatuar gjoksin, gjë e cila me siguri e ka lënë fansin me gisht në gojë.j.j