Këngëtarja Enca Haxhia njihet për fotot e saja provokative

Së fundmi ajo ka postuar një foto me të cilën i ka çmendur të gjithë fansat.

Në minutat e parë të publikimit pranë postimit që e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram ka pasur reagime të shumta nga ndjekësit e këngëtares të cilët i kanë lënë komente dhe pëlqime.