Ka 26 vite e martuar.

Madje, Gjyste Vulaj i ka edhe dy fëmijë dhe po vazhdon të jetë një nga femrat më seksi të skenës, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se ka veshur një veshje që ia ka nxjrr gati komplet gjoksin.

Duke qëndruar në formë, Gjyste dukej fort seksi.