Era Istrefi po shijon sukseset e projekteve të fundit.
Ajo ka arritur të bëhet zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror, “Russia 2018”, duke kënduar “Live it Up” bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam

Këngëtarja së ka pozuar tek një vend ku shkruan emri i saj “ERA”.

Ajo ka provokuar e veshur me një bluzë e cila i zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.Kujtojmë që përveç “Live it Up”, këngëtarja ka publikuar edhe këngën “Prisoner”.j.j

•ERA•

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on