Në Azi ka qenë për koncerte.

Por, Rita Ora, atje ka bërë edhe një set të ri të fotove

Këngëtarja u shfaq me një palë pantallona dhe xhaketë shumëngjyrëshe, teksa mori poza joshëse para aparatit. “Japoni, ti më bëre të lumtur. Mezi pres për festivalet tjera”, ka shkruar Rita sipër këtyre imazheve.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Rita Ora është “Ritual”, ndërsa po punon për këngët e reja.