Edhe çifti i njohur shqiptar, reperi Stresi dhe e fejuara e tij dhe Keisi kanë nisur pushimet.

Për dallim nga të famshmit e tjera, dyshja kanë vendosur që disa ditë të relaksohen edhe në bregdetin shqiptar, gjegjësisht në atë Adriatik.

Është reperi ai që ka postuar një fotografi tejet të ëmbël, ku shihen në krahët e njëri-tjetrit, teksa ka treguar që ndodhen në Velipojë