Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka shumë miq. Nuk janë vetëm politikanë, por edhe gazetarë, këngëtarë etj.

Së fundmi është zbuluar se, Meta ka një këngëtar mik ‘të ngushtë’ dhe ky është Stresi.

Në fakt këtë gjë na e ka zbuluar vetë Stresi, përmes një fotoje të publikua në Instagram.

Në foto duket, president Meta dhe Stresi duke buzëqeshur dhe shtrënguar duart me njëri-tjetrin. Në foto Stresi shpreh mirënjohjen dhe nderimet për presidentin.

LEXO DHE :  “Dukesh si 40-vjeç”, vajza e Majlinda Bregut revoltohet me komentuesin, ndërhyn dhe e ëma

“Nder dhe mirënjohje për presidentin e Republikës së Shqipërisë @ilirmeta.faqjazyrtare një burrë me virtyte të rralla .Gjithashtu i uroj deputetit tonë të dashur Gon Çela vetëm suksese të mëtejshme dhe t’i trashëgohet vajza përjetë .Me Rrespekt #bb4life?? ✌️✌️✌️✌️”, shkruan Stresi në Instagram.