“Ti kërcen edhe mbi det, sikur të jetë një skenë gjigande”, ka qenë ky një ndër komentet e bukura që Klaudia Pepa ka marrë nga fansat e saj dhe ndjekësit në Instagram.

Një foto e realizuar së fundmi nga balerina e njohur duket se u ka përlyer shumë atyre, dhe kjo vihet re nga komente e shumta që ka marrë, ku vihen re se janë të gjitha pozitive.

Klaudia ka qenë një ndër personazhet e cila kohët e fundit është vënë në qendër të vëmendjes edhe nga publiku por edhe nga mediat, pas deklaratave të saj për ish-bashkëshortin, Albi Nakon.

Ndërkohë, pas një periudhe ku bukuroshja e talentuar i kishte bllokuar komentet në fotot Instagramit, tani ajo i ka lënë të lirë ndjekësit t’i komentojnë.