Princi Harry ka arritur në Kanada për t’u ribashkuar me Meghan dhe djalin Archie, pasi çifti finalizoi kushtet e ndarjes nga familja mbretërore. Ai është fotografuar nga paparacët e huaja teksa zbriste nga një aviom dhe dukej mjaft i lumtur. Tani Harry shtë gati për të nisur një jetë të re, si njeri i thjeshtë dhe do i përkushtohet në maksimum familjes. Tani ata do të jetojnë në Kanada dhe duket se vendin e ka zgjedhur Meghan. Aktorja ka jetuar për 7 vite në këtë vend dhe ka një lidhje të ngushtë. Çifti kaloi edhe Krishtlindjet në Kanada, pranë tyre ishte edhe nëna e Meghan.