Si edhe është bërë e ditur në mediat sociale, Getoar Selimi, Marina, Luana dhe i dashuri i saj i mistershëm, Krenar Çoçaj, janë duke kaluar edhe ditët e para të vitit 2020 në Dubai prej ku edhe postojnë vazhdimisht foto nga momentet e bukura.

Marina dhe Geti po postojnë vazhdimisht foto e video por ndryshe ndodh me Luanën e cila prej vitesh lidhjen me Krenarin e mban të fshehtë.

Në postimet e saj, Luana shfaqet gjithnjë vetëm, mirëpo Geti e ka nxjerrë zbuluar.

Në mbrëmje reperi ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet në shoqërinë e Krenarit duke treguar kështu se edhe ai ndodhet me ta.