Getoari tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një foto kui shfaqej me mbesën e Marinës, Jorin për të cilën shkruante se është më e bukura. Fakti që Getoari zgjodhi Jorin si më të bukurën e familjes Vjollca dhe jo Marinën, i bëri të gjithë kuriozë si ka reaguar moderatorja.

Kjo e fundit ka postuar pak më parë një foto me mbesën dhe mesa duket ndan të njëjtin mendim me bashkëshortin. “Pafund dashuri për Lolin tim. Mbesa ime e bukur”, shkruan Marina.