Mbrëmbjen e djeshme aktori Gaz Paja i dha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me bukuroshen Ira Seferi.

Pas ceremonisë së celebrimit që u mbajt në taracën e Bashkisë, çifti i sapo shpallur burrë e grua, kishin organizuar një festë madhështore në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë.

Në dasmën e çiftit ishin të ftuar emra të njohur nga jeta artistike dhe politike.