Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, u vunë në qendër të vëmendjes disa net më parë kur gjatë transmetimit live të emisionit ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, ata shkëmbyen deklarata të forta mes tyre.

Gjithçka pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzëkuq ngjyrë rozë. Sot, biznesmeni ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku bën ironi edhe me situatën e krijuar pas ngjarjes së rëndë në banesën e 30 vjecares Marsida Qatja, krim që thuhet se ndodhi për xhelozi.


DEBATI LIVE NE EMISION

Ilirjani: Po e vendos ngjyrë rozë. Kujtim je mashkulli i ëndrrave të mia.Gjuzi: Je në muajin rozë, po pampersin e ke marrë. Kujtimiështë prejardhje pellazge.Ilirjani: Ngjyrën nuk e kam për parti. Gjuzi: Hajde bëj partuinë e prapakolpave në Tiranë ta shohësh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bërë ligjin Baca.Ilirjani: Kujtim të puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans të më puthësh ti mua. Unë pranoj puthje nga çdo princeshë shqiptare, jo nga ty.Ilirjani: Kujtim ta ndërroj mendjen, kujdes, të puth. Unë i dua njerëzit e vështirë, i dashuroj.Gjuzi: Nga ana njerëzore unë e pranoj dashurinë tënde, ti je zemër. Mendjen e ke së prapthi, e ke në prapakolp. Nuk të funksionon mirë qendra e inteligjencës.Ilirjani: Unë jam gjithë kjo pjeshkë, si mos të më dojë, edhe pjeshkë me lekë. Të puth zemër.