Moderatorja e njohur Julka Gramo është shumë akive në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshëria, kryesisht familjare. Ditën e sotme e ëma feston ditëlindjen dhe Julka ka publikuar një foto të saj në Instagram, krahas së cilës i ka shkruar një urim shumë të veçantë.

Ajo i shpreh gjithë dashurinë që ndjen për të dhe i kërkon të kujdeset pak më shumë për veten. Po ashtu moderatorja shton se do të ishte e humbur pa praninë e saj.

“I shijofshim sa me gjate përqafimet, dashurine, embelsine, energjine, pozitivitetin, konfortin dhe gjithçka tenden nene!Ti je e RRALLE! Dua qe vitet me ty mos mbarojne kurre…Gezuar ditelindjen dhe uroj qe keto vite te mbetura te fillosh e te jetosh pak me shume jeten tende me shoqerine pa u preokupuar per ne, kuptohet po te lame dhe duke rakorduar axhendat me pare. Te duam pafundesisht! Pa ty do ishim te humbur te gjithe”, shkruan Julka.