Balerina shqiptare Klaudia Pepa është zhvendosur tashmë prej disa kohësh në Itali, ku po angazhohet gjithnjë e më tepër për karrierën e saj artistike si balerinë.

Tejet aktive në rrjetin social “Instagram”, ajo nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj foto apo video provokuese.Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Klaudia Pepa shfaqet shumë seksi e veshur me bikini teksa qëndron mbi një varkë, por disa fansa kanë vënë re një detaj dhe nuk mund të mos ia komentonin asaj.

Klaudia mbante një çantë të vogël dhe ky detaj i ka çuditur ndjekësit e saj.

“Pse duhej ajo çantë me bikini. Kjo canta qe ke varur ti eshte njesoj si te shkosh me taka ne plazh me rere!!!.Ku është sensi i çantës me rrobat e banjës” ishin disa nga komentet që moderatorja mori në foto e publikuar.