Luana Vjollca është një nga moderatoret bukuroshe të ekranit shqiptar.

Ajo pak kohë më parë ka publikuar dhe këngë e saj të fundit në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Faydee “Yalla Habibi” që pati shumë sukses.

Luana gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon fotografi ku dalin në pah linjat e saj perfekte.

Së fundmi Luana ka publikuar një video të sikletshme kur gjatë rregullimit teksa ka qenë duke filmuar veten moderatores i është zbuluar gjoksi nga një tjetër person.

Luana e ka shoqëruar videon me 2 emoji të qeshurash.

Më poshtë keni videon.

Luana Vjollca publikon videon, dikush i nxjerr gjoksin on Vidnews.