Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri:

Dashi

Sot do kuptoni se nuk keni nje mebeshteje apo miq e shoke qe tju qendrojne prane apo tju japin ide te reja duke ju futur ne nje rruge te semure te vetes se tyre te semure.

Demi

Dikush ne fushen e karrieres do ju ndihmoj qe te perparoni megjithese ne disa raste nuk keni profesionalizmin dhe pervojen e duhur Madje mund te fitoni nje Martese te bukur dhurate nga planetet.

Binjaket

Perpiquni te shmangni situatat qe do ju lene shije te hidhur megjithese dukeni te ftohte dhe te forte per tu ndikuar Sot lajmet nuk jane ne favorin tuaj.

Gaforrja

Nje ceshtje shpirterore do ju plagosi shume dhe per kete do behet shkak ndonje partner ne cift apo bashkepuntor qe ka perfituar nga ju.

Luani

Nje martese qe ju ka lodhur apo nje bashkepunim i veshtire apo i semure duhet te marre fund pavaresisht pasigurive qe keni ju.

Virgjeresha

Kujdes me nje ceshtje pune qe nuk po zgjidhet dhe mundesisht tenton tju komplikoj akoma me shume situatat Po keshtu vemndje ne ceshtjet shendetesore.

Peshorja

Do gjeni shpirtin tuaj binjak dhe kjo dite eshte me fat pas shume deshtimeve ne jeten tuaj personale Mos humbisni shansin per nje fillim te ri.

Akrepi

Ju duhet te rregulloni urgjentisht nje ceshtje familjare apo ti jepni fund nje martese te shumtuar qe ju ka futur ne gracke dhe nuk ju le te zhvilloheni.

Shigjetari

Do merrni nje lajm shume te mire qe ju rekomandon nje plan pune apo nje takim shume interesante qe do ju tregoj rrugen e vertete.

Bricjapi

Nje komplikim ne ceshtjet personale do sjell si rezultat te shikoni te verteten ashtu sic eshte dhe pengesat apo mundesite ashtu si jane.

Ujori

Sot duhet te keni besim tek partneri juaj apo tek ndjenjat tuaja pavaresisht cfarre thone te tjeret dhe pavaresisht sa shume jeni ngaterruar ne jeten personale.

Peshqit

Nje ceshtje delikate shume shpirterore mund te luhet sot ne nje nga sonanat e fundit duke ju kujtuar se madheshtia e muzikes nuk egziston pa njeriun.