Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka qënë e dtuar në emisionin “Shiko kush Luan” mbrëmjen e djeshme.

E pyetur nëse më në fund do të kurorëzonte në martesë marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën, këngëtarja u duk se kishte plane të tjera.

“Nja një vit apo dy do bëj lekë njëherë dhe më pas do të martohem,“-tha Çiljeta duke qeshur.

Portjeri i Partizanit, Alban Hoxha dhe Çiljeta prej disa kohësh janë në një lidhje por asnjë prej tyre nuk e ka pranuar publikisht lidhjen.