Aktori i humorit, Bes Kallaku po merret me një projekt mjaft të rëndësishëm për karrierën e tij, filmin që pritet të lancojë së shpejti “Falco”.

Por, ndërsa ka postuar një video në rrjete sociale, nuk i rrihet një ndjekëseje, që për të marrë sesbën një përgjigje nga aktori, e ngacmon publikisht.

“Kur e ke në vesh në çfarë ane do flesh Bes?”- i shkruan komentuesja.

Megjithatë, Bes Kallaku nuk e ka anashkaluar këtë koment, dhe e ka flliqur ndjekësen publikisht në profilin e tij me përgjigjen: “Ça të them zotrote, andej nga plaka jote”.